תיקון אלטרנטור לרכב עד הבית

שיפוץ אלטרנטור

אם יש תקלה באלטרנטור, התוצאה מאוד פשוטה (אבל גם לא נעימה). הרכב פשוט נעמד במקום ולא יכול להמשיך לנסוע. זוהי תקלה די נפוצה במערכת החשמל ברכב. אם דבר כזה קורה, ונסביר בהמשך עוד על המשמעות שלו, צריך להזמין תיקון אלטרנטור. ברור, שזה דבר שמחייב אתכם להגיע למוסך, נכון? אז מתברר שזה כבר לא עובד ככה. אם אתם לא רוצים להגיע למוסך כדי שיתקנו את האלטרנטור ותוכלו להמשיך לנסוע, אתם יכולים להזמין שירות עד הבית כמו מוסך נייד. כן, ממש כפי שמקובל מאוד להזמין פיצה או אוכל מכל מסעדה הביתה, כך אפשר גם להזמין עד אליכם, תיקון אלטרנטור. פשוט וקל.

האם כדאי לקנות חדש או אולי משופץ – שיפוץ אלטרנטור מחיר

למרות שאנו מדברים על תיקון אלטרנטור, למעשה יש כמה אפשרויות. אפשרות אחת היא החלפה של האלטרנטור המקורי, באלטרנטור חדש לחלוטין. אפשרות אחרת היא לבקש שיתקינו לכם אלטרנטור משופץ. אפשר גם לשפץ את האלטרנטור המקורי שמותקן ברכב. בכל המקרים הללו, אתם יכולים להמשיך לנסוע בבטחה וללא בעיות. אך כיצד מחליטים באיזו שיטה לבחור: פשוט מאוד, מבררים לגבי שיפוץ אלטרנטור מחיר. כאשר נותנים לכם הצעת מחיר לשיפוץ וגם הצעה להתקנת אלטרנטור חדש, תוכלו לעשות את השיקול שלכם.

החלפת אלטרנטור

בדרך כלל, התקנה של חלק חדש ומקורי תהיה יותר יקרה. כמובן, שהשיקול הוא גם איזה רכב יש לכם, באיזה מצב האלטרנטור, האם הרכב חדש ומחירו גבוה או שמא מחירו יחסית נמוך. נהגים רבים מרגישים שככל שמחיר הרכב גבוה יותר, כך יותר כך עדיף להם להשתמש בחלקים חדשים. על כל פנים, לפני התיקון, ההחלפה או השיפוץ, בדקו כמה תעלה לכם העבודה ומה לגבי אחריות. אלה הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון כדי שהעבודה תתבצע לשביעות רצונכם המלאה.

חברת ברדלס שירותי דרך 053-3636400 מספקת שירותי שיפוץ אלטרנטור לכל סוגי הרכבים:

  • בנזין

  • דיזל

  • טנדרים

  • 4X4

שיפוץ אלטרנטור מחיר, תיקון אלטרנטור, שיפוץ אלטרנטור, החלפת אלטרנטור

דילוג לתוכן